STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 1–8 klasėse 2022–2023 m. m.

STEAM - 1c klasė-2
1c kl. mokiniai kartu su mokytoja Nida Gudavičiene pasaulio pažinimo pamokoje ieškojo atsakymų į įvairius klausimus: Kokie medžiai auga mokyklos kieme? Kaip įsiminti medžių pavadinimus? Lengviausia tai padaryti išėjus į kiemą. Taip ir padarėme!Kiekvienas mokinys turėjo užduotį – rasti tą medį, kurio pavadinimas parašytas turimoje kortelėje. Mokyklos kieme radome 8 skirtingų rūšių medžius. Pamoka buvo įdomi, judri, žaisminga ir labai naudinga, nes per patyriminį mokymąsi rezultatai visada geresni. Žinių įtvirtinimui per rudens atostogas mokiniai su tėvelių pagalba paruošė projektinius-kūrybinius darbus „Kokius medžius aš mačiau ir apžiūrėjau per rudens atostogas“. Visiems buvo labai įdomu ir naudinga pasiklausyti pristatymų ir sužinoti, kokius medžius (ir ne tik medžius, bet ir krūmus, žoles) tyrinėjo klasės draugai.

Comments are closed.