Mokyklos lyderiai

2022-03-15 „Mokyklos lyderiai 2022“
Per lauką atsargiems pavasario vėjeliams skuodžiant, pasklinda mūsų progimnazijoje laimėjimų gijos.Kovo pradžioje mokykloje vyko nuo 2011 metų metodinės tarybos organizuojamas akademinis 5-8 klasių mokinių konkursas „Mokyklos lyderis 2022“. Šiemet konkursas buvo vykdomas siekiant išsiaiškinti individualius mokinių pasiekimus. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po 5 geriausiai besimokančius mokinius, pastarieji atliko net 40 užduočių. Geriausiai šiemet sekėsi 5b klasės mokinei Ugnei Katarskytei, ji pateikė daugiausiai teisingų atsakymų ir pelnė „Mokyklos lyderio“ vardą bei pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą. I vietos nugalėtoja tapo 7d klasės mokinė Goda GrikštaitėII vietos nugalėtojas 6d klasės mokinys Arnas Žadeikis.III vietos nugalėtoja 8a klasės mokinė Liucija Niciūtė.Nuoširdžiai džiaugiamės individualiais mokinių pasiekimais žinių konkurse. Mokiniai dar kartelį galėjo įsitikinti, kad mokytis yra geriausias būdas aptikti kažką įdomaus...

Comments are closed.