2022–2023 m. m.

2022-09-22 Nacionalinis kokybės ženklelis
Švietimo mainų paramos fondas organizavo kasmetinį programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai 2022“ renginį. Šiais metais apdovanojimams buvo teiktos 622 paraiškos, tačiau į šventę pakviesti tik 200 mokyklų vadovai, mokytojai ir kiti švietimo darbuotojai, dalyvaujantys programoje „eTwinning“, kurių veikla projekte įvertinta ypatingu apdovanojimu – Nacionaliniu kokybės ženkleliu. Telšių regione apdovanoti 5 projektai.Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog progimnazijos anglų kalbos mokytojos Editos Piilberg ir 2–4 kl. mokinių vykdytas projektas „English with STEAM thinkers“ apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu. Tai pirmas mokyklos ženklelis. Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems profesionalius projektus programoje „eTwinning“. Ženklelis pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą. Mokiniai ne tik pagilino anglų kalbos žinias, bet ir bendradarbiavo, ieškojo sprendimų (kaip mažinti taršą ir būti tvariam, kaip planuoti ir prasmingai išnaudoti laiką, kaip gyventi ir maitintis sveikiau), tikslingai panaudojo internetą bei išmaniuosius įrenginius. Sumanūs komandos nariai įveikė visus iššūkius, sukūrė galutinius produktus ir skelbė juos virtualioje aplinkoje.

Comments are closed.