2022–2023 m.m. pasiekimai

2023-03-06 5–8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų) mokyklinė olimpiada
STEAM 5–8-tų klasių mokinių olimpiados tikslas – skatinti mokinius holistiškai mąstyti, domėtis gamtos mokslais, bei sugebėti juos integruoti.Kovo 6 d. Kalnėnų progimnazijoje vyko STEAM (gamtos mokslų) mokyklinė olimpiada. Dalyvavo 18 penktokų, 13 šeštokų, 14 septintokų, 10 aštuntokų – viso 56 mokiniai. Puikias gamtamokslines žinias parodė šie Kalnėnų progimnazijos mokiniai:Kristupas Videika (5b kl.) – I vieta, Rimvydas Mockus (5b kl.), Domas Jonušas (5b kl.), Mikas Sladkevičius (5a kl.) – II vieta, Patricija Dargenytė (5c kl.), Dovydas Tiškus (5b kl.), Evaldas Butvilas (5c kl.) – III vieta.Ugnė Katarskytė (6b kl.) – I vieta,Modestas Skirzgilas (6b kl.) – II vieta, Gustė Zubavičiūtė (6d kl.), Smiltė Želvytė (6d kl.), Kamila Semezenko (6c kl.), Tajus Gurevičius (6c kl.), Klaudija Pleinytė (6c kl.) – III vieta. Švažaitė Smiltė (7d kl.), Plaipa Gražvydas (7a kl.) – I vieta,Nojus Vaišvilas (7c kl.), Ugnė Dulinskytė (7c kl.) – II vieta,Adrijus Bulošas (7d kl.), Gabrielius Aganin (7c kl.), Rytis Paulauskas (7b kl.) – III vieta.Adomas Margelis (8b kl.) – I vieta,Danielius Švažas (8b kl.), Modestas Komisaraitis (8d kl.) – II vieta, Rusnė Poškutė (8a kl.), Ignas Jagminas (8a kl.), Gintautas Gustys (8a kl.), Goda Grikšaitė (8d kl.) – III vieta.Mokiniams pasiruošti olimpiadai padėjo gamtos mokslų mokytojos Jūratė Fridrikienė ir Snieguolė Vitkevičienė. Linkime laimėtojams sėkmės Lietuvos 5–8-tų klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados II-ame etape.

Comments are closed.