2022–2023 m.m. pasiekimai

2023-02-28 Raštingiausio mokinio konkursas
Vasario 28 dieną Pavasario progimnazijoje vyko Mažeikių rajono savivaldybės mokinių 5-8 klasių Raštingiausio mokinio konkursas, kuriame dalyvavo 73 įvairių rajono ugdymo įstaigų mokiniai. Šiame konkurse dalyvavo 11 mūsų progimnazijos mokinių, kurie sėkmingai buvo įveikę mokyklinį turą. Džiaugiamės, kad net keturi kalnėniškiai diktantą parašė puikiai ir užėmė aukščiausiąją – pirmąją – vietą, o vienas antrąją. Sveikiname nugalėtojus!Armandas Žadvydas (6c) – I vieta (mokytoja Edita Jagminienė),Emilija Preibytė (6d) – I vieta (mokytoja Daiva Misevičienė), Ignas Jagminas (8a) – I vieta (mokytoja Edita Jagminienė), Akvilė Ligeikytė (8b) – I vieta (mokytoja Daiva Misevičienė), Nida Kavaliauskaitė (6a) – II vieta (mokytoja Edita Jagminienė). Dėkojame visiems diktantus rašiusiems mokiniams ir jų mokytojoms!

Comments are closed.