2022–2023 m.m. pasiekimai

2023-02-16 Valstybės atkūrimo diena
Kalnėnų progimnazijoje organizuotos įvairios veiklos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti:vasario 10-ąją 1–8 kl. mokiniams organizuota pamoka „Lietuvos valstybės atkūrimo diena“;fojė veikia neformaliojo švietimo programų „Dizaino linijos ir formos“ (5–7 kl., mokytoja Raminta Lupeikienė) ir „Medžio drožyba“ (5–8 kl.) (mokytojas Kęstutis Mackevičius) narių dailės paroda „Laisvės keliu“, 8 kl. mokinių karpinių paroda „Angelai“ (mokytoja Tatjana Damulienė); III a. veikia 8 kl. mokinių dailės darbų paroda „Interpretuoju M. K. Čiurlionį“ (mokytoja Raminta Lupeikienė); istorijos mokytojos Rasos Seleckaitės iniciatyva progimnazijoje organizuota akcija „Apjuoskime mokyklą trispalvės spalvomis“;progimnazijos jaunųjų šaulių būrys dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime Nepriklausomybės aikštėje;būrys progimnazistų ir mokytojų Vasario 16-ąją dalyvavo tradiciniame bėgime „Bėgame už Laisvę!“. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, jog Dovydas Tiškus (5b kl.), bėgdamas 1200 m distanciją, įveikė gausybę konkurentų ir užėmė III vietą! Valio, Dovydai!!!

Comments are closed.