2022–2023 m.m. pasiekimai

2023-02-09 Raštingiausio mokinio konkursas
Kalnėnų progimnazijoje vasario 8 dieną vyko 5–8 klasių Raštingiausio mokinio konkursas. Mokiniai rašė diktantą ir varžėsi ne tik dėl raštingiausio mokyklos mokinio vardo, bet ir dėl garbės atstovauti progimnazijai rajone. Ši misija, o kartu ir didelė atsakomybė tenka geriausiai rašybos ir skyrybos taisykles išmanantiems mokiniams. 5 klasėsGiedrė Žilėnaitė (5b kl.), Adriana Milytė (5c kl.), Dovydas Smaguris (5d kl.)6 klasėsNida Kavaliauskaitė (6a kl.), Armandas Žadvydas (6c kl.), Emilija Preibytė (6d kl.)7 klasėsDarija Mažonaitė, Gražvydas Plaipa (7a kl.)8 klasėsIgnas Jagminas, Goda Mockutė (8a kl.), Akvilė Ligeikytė (8b kl.)Didžiuojamės ir džiaugiamės raštingiausiais progimnazijos mokiniais!

Comments are closed.