2022–2023 m.m. pasiekimai

2023-02-07 Meninio skaitymo konkursas
Vasario 7 dieną Kalnėnų progimnazijoje vyko tradicinė gimtosios kalbos šventė – 5–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Ir vertinimo komisijos, ir dalyvių nuomonė sutapo – įtaigiausiai kūrinio turinį, nuotaiką ir mintį perteikė 8c klasės mokinė Dominyka Grigaitė (mokytoja Liudmila Andrijauskienė). I-ąją vietą iškovojusi Dominyka dalyvaus šio konkurso rajoniniame etape. II-ąją vietą iškovojo 6d klasės mokinė Salomėja Pocevičiūtė (mokytoja Daiva Misevičienė) ir 7c klasės mokinė Kotryna Antanavičiūtė (mokytoja Loreta Gedvilienė), o dvi III-iąsias – 5c klasės mokinys Simonas Šmitas (mokytoja Liudmila Andrijauskienė) ir 6a klasės mokinė Nida Kavaliauskaitė (mokytoja Edita Jagminienė). Dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir juos ruošusioms mokytojoms!

Comments are closed.