2022–2023 m.m. pasiekimai

2022-11-25 Knygos teksto autoriaus konkurse IV vieta
Kalnėnų progimnazijos 5b kl. mokinių komanda – Ugnė Freimontaitė, Jokūbas Jonušas, Ugnė Kazbaravičiūtė, Emilija Petraitytė, Saulė Pumpinaitė, Giedrė Žilėnaitė (lietuvių k. ir literatūros mokytoja Birutė Augustanavičiūtė) – dalyvavo leidyklos „Aukso žuvys“ organizuotame konkurse „Knygos teksto autorius“ pagal Issa Watanabe knygą „Migrantai“. Progimnazijos jaunieji kūrėjai, patekę į geriausiųjų dešimtuką, užėmė IV vietą ir buvo apdovanoti lapkričio 19–20 d. Vilniuje vykusiame literatūros festivalyje „Vaikų knygų sala“. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais, prisiminimo dovanėlėmis, nuotoliniu susitikimu su vaikų literatūros eksperte, knygų apžvalgininke Inga Mitunevičiūte. Sveikiname kūrėjus! Širdingai dėkojame Saulės mamai Vaidai ir 5b kl. auklėtojai Jūratei, lydėjusioms mokinius į Vilniaus mokytojų namus.

Comments are closed.