2021–2022 m. m.

2022-03-16 LR seime
Kovo 14 d. Kalnėnų progimnazijos mokiniai ir dailės mokytoja Raminta Lupeikienė kartu su kitomis Mažeikių r. savivaldybės mokyklų komandomis aplankė Lietuvos Respublikos Seimo rūmus ir susitiko su LR Seimo nariais Laima Nagiene, Antanu Vinkumi, Tomu Tomilinu. III-uosius Seimo rūmus Kovo 11-osios proga puošia mokinių darbų paroda „Tu mums viena“. Ši pažintinė išvyka organizuota parodos darbų autoriams ir jų mokytojams. Išvykos dalyviams pažintinę ekskursiją organizavo minėti Seimo nariai, pristatė posėdžių sales, pasakojo įdomius faktus apie Parlamento rūmus, dovanojo knygas. Dėkojame Katrinai Škutovaitei (5a kl.), Saulei Grinkevičiūtei (5b kl.), Ugnei Katarskytei (5b kl.), Kamilai Semezenko (5c kl.), Raigardui Laureckui (5c kl.) ir mokytojai Ramintai Lupeikienei, garsinantiems progimnazijos vardą!

Comments are closed.