2021–2022 m. m.

2022-02-11 Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Vasario 11 d. Kalnėnų progimnazijoje organizuotos veiklos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti. Fojė veikia progimnazijos 6–8 kl. mokinių kūrybinių darbų paroda „Aš myliu Lietuvą“ (mokytoja Tatjana Damulienė). 1–8 kl. mokiniams organizuota „Pilietiškumo pamoka, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai“ (metodines rekomendacijas paruošė mokytoja S. Batakytė-Levinienė). 8a kl. mokiniai (mokytoja Inesa Durčaitė) dalyvavo „Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje Vasario 16-ajai paminėti“ (su Panevėžio r. Ramygalos gimnazija ir Panevėžio „Vyturio“ progimnazija), mokiniams organizuotos netradicinės veiklos, virtualūs susitikimai, diskusijos su žymiais Lietuvos žmonėmis. 7a kl. mokiniai (mokytoja Edita Jagminienė) dalyvavo „Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje Vasario 16-ajai paminėti“ tema „Žinoma ir nežinoma Vasario 16-oji“ (su Radviliškio Gražinos pagrindine mokykla). Sveikiname artėjančios Valstybės atkūrimo dienos proga – džiaugiamės laisve ir ją kuriame.

Comments are closed.