2021–2022 m.m. pasiekimai

2022-05-06 Lietuvių kalbos savaitė
Visą savaitę, gegužės 2–6 dienomis, mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitės renginiai. I–III klasių mokiniai taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius demonstravo Dailyraščio konkurse, ketvirtokai savo žinias parodė rašydami diktantą. Dailyraščio konkurse nugalėjo 1a klasės mokinė Žemyna Kumžaitė (mokytoja Lina Čikeliovienė), 2c klasės mokinys Grantas Krumas (mokytoja Dalia Tamošauskienė), 3a klasės mokinė Atėnė Pogojutė (mokytoja Dalia Senkuvienė).Raštingiausios ketvirtokės – 4bklasės mokinė Ugnė Kazbaravičiūtė ( mokytoja Vida Daugėnienė) ir 4c klasės mokinė Adriana Milytė (mokytoja Nida Gudavičienė). Visus renginius vainikavo Meninio skaitymo konkursas. Laureatais tapo 1c klasės mokinė Elana Birbalaitė (mokytoja Jūratė Lupeikienė), 2a klasės mokinė Greta Sladkevičiūtė (mokytoja Zita Savickienė), 3a klasės mokinė Rusnė Kavaliauskaitė (mokytoja Dalia Senkuvienė), 4a klasės mokinė Joana Joniuškytė ( mokytoja Vida Daugėnienė). Ačiū mokiniams ir jų mokytojoms, padėjusioms pasiruošti konkursui.

Comments are closed.