2021–2022 m.m. pasiekimai

2022-04-14 „Jaunasis meistrelis“
Kalnėnų progimnazijoje vyko pirmasis Mažeikių r. 5–6 kl. mokinių technologijų konkursas „Jaunasis meistrelis 2022“. Jo iniciatoriai – Kalnėnų progimnazijos technologijų mokytojai metodininkai Jadvyga Martinkienė ir Stasys Pauliukas. Iš viso konkurse dalyvavo mokiniai iš 6 mokyklų: Kalnėnų progimnazijos, Senamiesčio progimnazijos, Sodų pagrindinės mokyklos, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos, svečio teisėmis dalyvavo Telšių „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai ir mokytojai.Geriausiais „Jaunaisiai meistreliais 2022“ tapo Telšių „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai Gabrielė Skirmantaitė ir Augustas Letukas (mokytojai Jadvyga Martinkienė, Romas Enkus). Nominacija už išskirtinį kruopštumą atiteko Sodų pagrindinės mokyklos mokiniams Viktorijai Ledžiūtei ir Eimantui Gabaliui (mokytojas Kęstutis Mackevičius), nominacija už netikėtus meninius sprendimus – Kalnėnų progimnazijos mokiniams Gabrieliui Budriui ir Raigardui Laureckui (mokytojas Stasys Pauliukas), nominacija už dėmesį detalėms – Telšių „Atžalyno“ progimnazijos mokiniams Gabrielei Skirmantaitei ir Augustui Letukui (mokytojai Jadvyga Martinkienė, Romas Enkus). Kol mokiniai atliko konkurso užduotis, mokytojai dalyvavo „Patyriminio mokymo(si)“ konferencijoje, dalijosi vertinga patirtimi. Nuoširdžiai sveikiname ir dėkojame konkurso nugalėtojams, dalyviams ir jų mokytojams!

Comments are closed.