2021–2022 m.m. pasiekimai

2022-01-14 Protų mūšyje „Apie knygas ir...“
LAURAI RESPUBLIKINIAME LITERATŪRINIAME PROTŲ MŪŠYJE Praėjusių metų pabaigoje Kalnėnų progimnazijos 7a ir 8c klasių mokinai (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Edita Jagminienė) dalyvavo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos ,,Facebook“ paskyroje surengtame respublikiniame 7–8 klasių mokinių nuotoliniame literatūriniame protų mūšyje „Apie knygas ir...“. Protų mūšio tikslas – sudominti vaikus knyga, paskatinti juo skaityti. Mokiniams teko pasukti galvas apie paauglių literatūrą, skaičius knygose, personažus, iliustracijas. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos aštuntokai užėmė visas prizines vietas: I vietą – Paula Saloum, II – Rokas Juodpusis, III – Darijus Puleikis. Sveikiname laimėtojus ir jų mokytoją!

Comments are closed.