2021–2022 m.m. pasiekimai

2021-12-15 Rajoninė dailės olimpiada
2021 m. gruodžio 15 d. Mažeikių kultūros centre įvyko rajono 5–7 klasių mokinių dailės darbų parodos atidarymo šventė, skirta Lietuvos teatro 100-osioms metinėms paminėti, kurios metu buvo apdovanoti dailės olimpiados prizininkai. 48 dailės olimpiadoje dalyvavę rajono 5–7 klasių mokiniai sukūrė įdomių dailės kūrinių, iš kurių atrinkti geriausiai teatro temą atspindėję darbai. Dailės mokytojos Ramintos Lupeikienės paragintos rajoninėje dailės olimpiadoje dalyvavo penkios mūsų progimnazijos mokinės, iš kurių dvi pelnė prizines vietas, o kitos trys apdovanotos paskatinamaisiais prizais. Dėkojame 6d klasės mokinei Smiltei Švažaitei, laimėjusiai I vietą tarp 6-tų klasių, Katrinai Škutovaitei (5a kl.), laimėjusiai III vietą tarp 5-ų klasių. Vaivai Guotautaitei (5e kl.), Augustei Borusevičiūtei (7b kl.) ir Robertai Griciūtei (7c kl.) buvo įteikti paskatinamieji prizai.

Comments are closed.