2020–2021 m.m.

2021-02-12 Pilietiškumo pamoka
2021 m. vasario 12 d. Mažeikių Kalnėnų progimnazijos 1–8 klasių mokiniai buvo pakviesti į virtualią Vasario 16–osios minėjimui skirtą pilietiškumo pamoką „Įsiminkime jų vardus”. Pamokos metu mokiniai buvo supažindinti su 1918 m. pasirašyto Lietuvos nepriklausomybės akto signatarais. Atlikdami interaktyvias užduotis, išbandydami Signatarų namų paruoštas programėles, virtualiai susipažino su Signatarų namų muziejuje saugomais originaliais Tarybos narių daiktais. Pamokos pabaigoje mokiniai įgytas žinias pasitikrino dalyvaudami virtualioje Kahoot viktorinoje. Sužinoję įdomių ir naujų dalykų apie Vasario 16–ąją, užbaigėme prieššventinį penktadienį ir pakilia nuotaika pasitinkame 103–ąjį Nepriklausomos valstybės gimtadienį.

Comments are closed.