2020–2021 m.m.

2021-02-05 Meninio skaitymo konkursas
Vasario 5 dieną Kalnėnų progimnazijoje įvyko gimtojo žodžio šventė – meninio skaitymo konkursas (mokyklos etapas). Renginio vedėjas šeštokas Matas Vaitalas konkurso pradžioje pašmaikštavo, kad dėl saugumo draudžiama būriuotis, tad ir dalyvių šįkart mažiau negu įprasta, bet yra atstovaujamos visos amžiaus grupės – nuo penktokų iki aštuntokų. Mokinius konkursui ruošė lietuvių kalbos mokytojos, o skaitovų pasirodymą įvertinti padėjo direktorės pavaduotojos ugdymui Adelė Staigvilienė ir Inga Steponavičienė. Nutarta, kad mūsų progimnazijai rajoniniame etape atstovaus 6c klasės mokinė Dominyka Grigaitė (mokytoja Liudmila Andrijauskienė) ir dvi 8a klasės mokinės: Augustė Čeporytė ir Ramunė Dulinskytė (mokytoja Daiva Misevičienė). II vieta: Ugnė Dulinskytė, 5c klasė (mokytoja Loreta Gedvilienė), Aistrė Bušmaitė, 6a klasė, Lukas Sutkevičius, 7c klasė (abiejų mokytoja Edita Jagminienė). III vieta: Kotryna Antanavičiūtė, 5c klasė (mokytoja Loreta Gedvilienė), Austėja Šakytė, 6a klasė (mokytoja Edita Jagminienė). Dėkojame visiems dalyviams! Linkime tolesnės sėkmės konkurso nugalėtojams!

Comments are closed.