2020–2021 m.m.

2020-10-23 Penktokų krikštynos
Kalnėnų progimnazijoje spalio 23 diena buvo ypatinga penktų klasių mokiniams. Mokykloje vyko labai laukiama šventė – penktokų Krikštynos, simbolizuojančios buvusių pradinukų šventinimą į vyresniuosius. Jas, žinoma, rengė aštuntokai – vyriausieji progimnazijos mokiniai. Pasipuošę ir puikiai nusiteikę kiekvienos klasės mokiniai su savo auklėtoja skubėjo į šokių salę, kur juos pasitiko „krikštytojos“. Šių metų pagrindinis šventės tikslas – kurti ir puoselėti draugystę klasės bendruomenėje, pasitikėti klasės auklėtoja. Norėdami tapti progimnazijos penktokais, mokiniai visas užduotis puikiai atliko, įveikė išbandymus, prisiekė būti šauniais mokiniais. Šventė neprailgo, o progimnaziją papildė šaunūs, drąsūs bei išradingi penktokai.

Comments are closed.