2020–2021 m.m. pasiekimai

2021-04-29 „Atliekų kultūros“ egzaminas
Tik gyvendami atsakingai, sąmoningai tvarkydami atliekas ir rūpindamiesi savo aplinka, galime užtikrinti geresnį gyvenimą mums bei ateities kartoms. Balandžio 29 d. vyko respublikinis „Atliekų kultūros“ egzaminas. Organizatorius – Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras („VAATC“). Egzamine dalyvavo moksleiviai iš 331 mokyklos. Iš viso savo žinias „Atliekų kultūros“ egzamine išbandė daugiau nei 3,5 tūkst. moksleivių. Egzaminas buvo sudarytas atsižvelgiant į dalyvių amžių – pradinių (1–4) klasių mokiniai turėjo atsakyti į 15 uždarų testo klausimų, 5–12 klasių mokiniams per 45 minutes reikėjo atsakyti į 30 uždarų testo klausimų. Chemijos mokytojos Snieguolės Vitkevičienės iniciatyva „Atliekų kultūros“ egzamine dalyvavo ir pasitikrino savo žinias apie atliekų tvarkymą, tvarumą, ekologiją ir kitas aktualias aplinkosaugos temas 27 5–8 klasių mokiniai. Egzamino rezultatai puikūs. Net 15 mokinių laimėjo diplomus.Matas Baranauskas (8d kl.) ir Goda Grikštaitė (6d kl.) apdovanoti „Žinovo“ diplomais. Faustas Steponavičius (8d kl.), Smiltė Uščinaitė (8d kl.), Skaistė Svobutaitė (8d kl.), Maja Kaminskaitė (8d kl.), Aiva Momgaudytė (8c kl.), Mindaugas Čijunskis (8c kl.), Dorotėja Trapkauskaitė (8b kl.), Augustė Budreckytė (8b kl.), Auksė Galdikaitė (8b kl.), Modestas Komisaraitis (6d kl.), Gabija Vainauskė (6d kl.), Orestas Prazauskas (6d kl.) pelnė „Pažengusiojo“ diplomus. Labiausiai pasisekė mūsų progimnazijos 8c klasės mokinei Deimantei Stripeikytei, kuri pripažinta Mažeikių rajono savivaldybės gudriausia „Atliekų kultūros“ egzamino dalyve ir pelnė UAB Telšių regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) įsteigtą nominaciją ,,Rajono gudročius“.Ačiū visiems dalyvavusiems, plačiau ir giliau susipažinusiems su atliekų rūšiavimu.

Comments are closed.