2020–2021 m.m. pasiekimai

2021-03-30 MoksloLab 2021
2021 m. vasario 23 dieną mūsų mokyklos 5-ų klasių mokiniai dalyvavo MoksloLab 2021 matematikos olimpiadoje. Finale mokyklai atstovaus šie mokiniai:5a klasės mokiniai: Saulė Bakytė, Ieva Bartušytė, Austėja Kučkaitė, Darija Mažonaitė, Rasa Mikužytė, Ugnė Petrulevičiūtė, Gražvydas Plaipa, Paulina Pusvaškytė, Pijus Vitkevičius (mokytoja G. Vaizgielienė).5b klasės mokiniai: Eivė Baltrušaitytė, Viltautas Budrys, Thomas-Vincent Bauer, Tautvydas Bigaila, Ąžuolas Januška, Rytis Paulauskas, Armandas Rindeikis, Vytaute Valantinaitė (mokytoja V. Jaroščukienė).5c klasės mokiniai: Justas Razanovas, Tadas Pocius, Deividas Jucius, Nojus Vaišvilas, Kristupas Razanovas, Aistė Dikčiūtė (mokytoja J. Galminienė).5d mokiniai: Martynas Šaulys, Emilija Narmontaitė, Arestas Kontrimas, Ernesta Antanavičiūtė, Domantas Martinaitis, Gvidas Vilimas (mokytoja J. Galminienė).Sveikiname ir linkime sėkmės!

Comments are closed.