2019–2020 m.m.

2019-11-14 Gamtoje iš gamtos

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos bendruomene, kuri prisijungė ir padėjo išplėtoti ir įgyvendinti   Virginijos Monstavičienės ir Virginijos Kvedarienės svajonę –   Žemės ir aplinkos  meno projektą „ Gamtoje iš gamtos“, kuris  įkvėpė ir sužadino norą gražinti mokyklos aplinką.   Jų svajonė tapo Jaunųjų gamtininkų būrelio narių tikslu. Šis projektas leido  naujai atrasti ryšius su gamta, pažinti gamtos ir žmogaus santykį, skatinti kūrybiškumą ir naujas idėjas, ugdyti žmogaus ekologinį sąmoningumą. Pritarus mokyklos direktorei,  kibome į projekto įgyvendinimo darbus. Mokytojos  Snieguolė, Jūratė, pavaduotoja Inga ir mokiniai  nešė gamtoje surinktas medžiagas ir šiandien galime džiaugtis puikiomis ,, mandalomis“. Džiaukimės visi kartu, kad  Jaunųjų gamtininkų būrelio nariams  lapkrtičio 14 dieną  pavyko atskleisti kūrėjo mąstymą ir  dialogą su gamta, žmogumi. Laukiame Jūsų atsiliepimų,  ar ši idėja gali turėti tęstinumą.

Comments are closed.