2019–2020 m.m.

2019-10-04 Netradicinė pamoka

Spalio mėnesio pirmoji gamta ir žmogus pamoka 6d klasei vyko netradicinėje edukacinėje aplinkoje – lankėmės Gabijos gimnazijos „Žaliojoje zonoje“. Joje įkurdinta per 80 augalų rūšių, įvairių vabzdžių. Turėjome galimybę iš arti stebėti eukaliptines bei vietnamines gyvalazdes, pasidžiaugti juodąja vikrialazde, pasiklausyti Madagaskaro tarakonų šnypštimo, pamaitinti barzdotąją agamą, pasidžiaugti drugeliu – Azijos buriuotoju.
Iš biologijos mokytojos V. Dambrauskaitės pasakojimo sužinojome naujų faktų ir įdomybių apie nariuotakojus, roplius, jų įpročius, maitinimosi ypatybes, gynybos būdus ir pan. Patirtinis mokymasis mokiniams buvo įdomus, sukėlė daug teigiamų emocijų, nes mokymasis vyko neįprastoje aplinkoje.

Mokytoja Snieguolė Vitkevičienė

Comments are closed.