2019–2020 m.m.

2019-10-02 Pasaulinė gyvūnų diena

Konferencija, skirta pasaulinei gyvūnų dienai

Spalio 2 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Mažeikių Gabijos gimnazijos konferencijoje, skirtoje pasaulinei gyvūnų dienai. Konferencija vyko netradicinėje žaliojoje erdvėje. Vaikus supažindino su auginamais gyvūnais: vietnamine gyvalazde, juodąja vikrialazde, eukaliptine gyvalazde, stambiąja gyvašake, Madagaskaro šnypščiančiais tarakonais, drugeliais – Azijos sklandūnais ir ropliu – barzdotąja agama.
Nuotaikingai ir linksmai vyko roplio vardo rinkimai, iš visų pasiūlytų buvo Išrinktas Migelio vardas. Konferencija vaikams paliko didelį įspūdį. Mokykla gavo dovanų eukaliptinę gyvalazdę ir juodąją gyvalazdę.
Dėkojame Gabijos gimnazijos mokytojoms V.Dambrauskaitei, P.Bugnevičienei ir jų mokiniams.

Comments are closed.