2019–2020 m.m.

2020-05-08 Paroda „Sidabro vainikėlis“
Dėl Lietuvoje paskelbto karantino, Telšių rajono savivaldybės kultūros centras rengia moksleivių liaudies dailės Telšių regioninio turo atranką į respublikinę Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursinę parodą „Sidabro vainikėlis“ nuotoliniu būdu. Konkurse dalyvauja Kalnėnų progimnazijos mokiniai:8b kl. mokinys Rokas Slančiauskas su darbu „Koplytstulpis“7c kl. mokinė Deimantė Stripeikaitė su darbais „Rūpintojėlis“ ir „Gyvybės medis“7c kl. mokinė Aiva Momgaudytė su darbu „Rūpintojėlis“ Konkurse dalyvauti mokinius paskatino ir konsultavo technologijų mokytojas Kęstutis Mackevičius.Technologijų mokytoja Tatjana Damulienė patarė ir talkino 8a kl. mokiniui Henrikui Brazdauskui ir 8d kl. mokinei Vytautei Kaminskaitei. Linkime mokiniams sėkmės konkurse ir naujų kūrybinių sumanymų.

Comments are closed.