2019–2020 m.m.

2020-03-11 E.Šimkūnaitės metai
Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius paskelbė Eugenijos Šimkūnaitės metais, nes kovo 11 dieną minimos 100-osios habilituotos biologijos mokslų daktarės, vaistininkės, žolininkės, etnografės gimimo metinės. Jaunieji gamtininkai kovo 10 d. rytą visą progimnazijos bendruomenę sutiko su arbata „Kaip susidraugauti su gripu“, išvirta valgyklos darbuotojų pagal E. Šimkūnaitės receptą. Tad nuo 7.30 iki 7.55 mokyklos fojė galėjome sušilti gurkšnodami žolelių arbatą, kurią saldinomės mokyklos direktorės susuktu medumi. Svarbiausia – turėti savo puodelį, nes norime prisidėti prie tvarių, gamtą tausojančių iniciatyvų. Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šilto pavasario ryto. Gurkšnodama arbatą, labai smagiai šurmuliavo visa Kalnėnų progimnazijos bendruomenė, o televizorių ekranuose galėjo išsamiau susipažinti su E.Šimkūnaitės gyvenimu ir receptais.

Comments are closed.