2019–2020 m.m. pasiekimai

2019-11-29 „Nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkursas“
2019 m. lapkričio 29 d. Mažeikių Kalnėnų progimnazijos 6 c klasės mokiniai: Adrija Arlauskaitė, Viktorija Bazaraitė, Rugilė Gabalytė, Kamilė Inauskaitė, Kristupas Lapkus, Sofi Saloum ir Austėja Svobutaitė kartu su „Kraštotyros“ būrelio mokytoja Simona Batakyte-Leviniene, dalyvavo „Nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, Vilniuje. Mokinių sukurtas stalo žaidimas: „Žemaitija ir jos istorija“, pateko tarp keturių geriausių žaidimų, atsiųstų iš visos Lietuvos. Baigiamojo renginio metu mokiniams teko gyvai pristatysi savo sukurtą žaidimą, pademonstruoti, kaip jis žaidžiamas. Vėliau ekskursijos po Lietuvos karo akademiją metu mokiniai išbandė save šaudydami lazeriniame tire, susipažino su įvairiais ginklais, lankėsi kareivinėse bei matavosi tikrų karių kuprines. Pasinaudodami proga, jog lankosi Vilniuje mokiniai kartu su mokytoja aplankė „Nemuziejų“ ir interaktyviai susipažino su Vilniaus miesto istorija.

Comments are closed.