2019–2020 m.m. pasiekimai

2019-11-15 IT konkursas „Bebras“

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ 2019

Konkurso „Bebras“ tikslas – atskleisti mokiniams informatikos mokslo grožį, patraukti dėmesį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informacinių technologijų sąvokomis, jų platesniu panaudojimu ir pritaikymu savo kasdienėms veikloms. Lapkričio 4–15 dienomis mūsų mokyklos 1–8 klasių mokiniai dalyvavo visoje respublikoje vykstančiame IT konkurse „Bebras“.
Šių metų mokinių pasiekimai:
Į geriausių respublikoje 50-tuką pateko 2b klasės mokinys Mangirdas Mažūna, užėmęs 42 vietą (mokytoja Vida Daugėnienė) ir 3d klasės mokinė Gabija Griniūtė, užėmusi 21 vietą (mokytoja Jolanta Budrienė).

Užimtos vietos rajone
1 klasės mokiniai
Faustas Jogminas – 1 vieta ir Vilius Vitkauskas – 2 vieta, mokytoja Rasa Daugėnienė.
2 klasės mokiniai
Mangirdas Mažūna – 1 vieta, mokytoja Vida Daugėnienė.
3 klasės mokiniai
Gabija Griniūtė – 1 vieta ir Salomėja Pocevičiūtė – 2 vieta, mokytoja Jolanta Budrienė, Tajus Gurevičius – 3 vieta, mokytoja Regina Jazdauskienė.
4 klasės mokinė Eivė Baltrušaitytė – 3 vieta, mokytoja Birutė Savickienė.
5 klasės mokiniai
Devinas Raudys – 2 vieta ir Danielius Švažas – 3 vieta, mokytoja Vlada Jaroščukienė.
6 klasės mokiniai
Kristupas Gabalis – 1 vieta, mokytoja Danutė Prokopčukienė, Gytis Burnickas – 2 vieta, mokytoja Vlada Jaroščukienė, Gediminas Kačinskas – 3 vieta, mokytoja Danutė Prokopčukienė.
7 klasės mokiniai
Justinas Jucius – 1 vieta, Dominykas Zubavičius – 2 vieta, Ugnius Vaitkus – 3 vieta, mokytoja Danutė Prokopčukienė.
8 klasės mokinys Vykintas Liachovas – 2 vieta, mokytoja Danutė Prokopčukienė
Sveikiname ir dėkojame VISIEMS mokiniams, kurie dalyvavo konkurse!

Comments are closed.