2019–2020 m.m. pasiekimai

2020-05-20 Konkursas „Tavo žvilgsnis“
Džiaugiamės puikiais dailės darbais ir sveikiname net 12 mokinių, kurie tapo šių metų respublikinio konkurso „Tavo Žvilgsnis 2020“ nugalėtojais–diplomantais už iliustracijas, tai: Andrėja Nacytė, 6a kl., Joris Muturas, 6a kl., Anastasija Suzdaleva, 6b kl., Augustė Daščioraitė, 6b kl., Brigita Raudonytė, 6c kl., Dominyka Vitkutė 6c, kl., Markus Saloum, 6c kl, Aiveta Grigutė, 7b kl., Gustė Bucevičiūtė, 7c kl., Karina Tarutytė, 8a kl., Skirmantė Danieliūtė, 8a kl., Mintarė Urnikytė, 8a kl.Iliustracijos kurtos pagal tekstus iš anglų kalbos „Ugnis ir dūmai“, „Dinozaurų parkas“, „Ėriukas, kuris vyko į pasakų šalį“, „Kapitono Nemo istorijos“; iš rusų kalbos „Sena fotografija“, „Ar lengva gauti ženklą“, „Kaip aš pasiklydau“ (iš Foksterjero Mikio dienoraščio).Mokinius konsultavo dailės mokytoja Raminta Lupeikienė. Pristatome ir kviečiame pasidžiaugti visų mokinių, kurie iliustravo šiais metais savo piešiniais pasirinktus tekstus, virtualia parodėle.

Comments are closed.