2019–2020 m.m. pasiekimai

2020-03-03 Dailės olimpiada
Kovo 3 dieną Mažeikių Gabijos gimnazijoje vyko rajoninė 8 kl. ir I–IV gimnazijos klasių mokinių dailės olimpiada „Lietuvos raudonoji knyga“. Olimpiados komisijos pirmininkas, dailės mokyklos mokytojas metodininkas Virginijus Tamošiūnas, linkėdamas mokiniams sėkmės, priminė, kad tema aktuali, įdomi ir ją išplėtoti galima apimant pačias svarbiausias gyvenimo puses: ekologiją, gyvūnų ir augalų išsaugojimą bei kitas problemas. Mūsų mokyklai olimpiadoje atstovavo Skirmantė Danieliūtė (8a kl.), Karina Tarutytė (8a kl.), Liucija Agnietė Nagytė (8c kl.) ir Brigita Svirkaitė (8c kl.). Džiaugiamės ir sveikiname Brigitą Svirkaitę, laimėjusią II vietą ir Kariną Tarutytę, laimėjusią III vietą tarp savo bendraamžių. Mokines konsultavo ir į olimpiadą lydėjo dailės mokytoja metodininkė Raminta Lupeikienė.

Comments are closed.