2019–2020 m.m. pasiekimai

2020-02-07 Projektas „Nepamiršk parašiuto"
2019–2020 mokslo metais Kalnėnų progimnazijos savanoriai 8-okai dalyvauja jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekte „Nepamiršk parašiuto“. Šio švietimo projekto tikslas – „Sodros“ iniciatyva padėti moksleiviams susigaudyti iš pirmo žvilgsnio nepaprastoje ir painioje socialinio draudimo sistemoje, laiku sužinoti ir įvertinti neoficialaus darbo pavojus, pasidomėti socialinėmis garantijomis. Ši medžiaga integruojama į įvairias pamokas – ekonomikos, istorijos, pilietiškumo ir kitas, taip pat į klasės valandėles, derinama su projektine ar užklasine moksleivių veikla. Gruodžio–vasario mėnesiais mokiniai dalyvavo asmeninės įskaitos nuotolinėse protų kovose „Sodra“ su R. Petrausku , siekdami asmeninio rezultato regione ir Lietuvoje. Geriausiai sekėsi 8 b klasės mokiniui Rokui Slančiauskui, kuriam suteikta galimybė formuoti komandą ir dalyvauti finaliniuose žaidimuose. Sveikiname Roką ir linkime sėkmės komandai II-ajame finaliniame žaidime, kuris vyks vasario 13 dieną. Dėkojame mokytojai Vilma Riaukienei savanoriškai ir iniciatyviai padedant ugdyti moksleivių finansinį raštingumą, didinant jaunų žmonių supratimą apie jų socialines garantijas, rizikas ir jų įtaką kiekvieno žmogaus gyvenimui.

Comments are closed.