2018–2019 m.m. pasiekimai

2019-03-30 Šaškių varžybos
Kovo 25 d. Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko 1- 4 klasių rajoninės šaškių varžybos. Po įtemptos kovos mūsų mokyklos komanda Emilija Opulskytė (4b kl.), Mindaugas Staškus (4b kl.), Arnas Ašmena (3b kl.), Gražvydas Plaipa (3a kl.) iškovojo I vietą.Kovo 27 d. mūsų mokyklos 1-5 klasių komanda Emilija Opulskytė (4b kl.), Mindaugas Staškus (4b kl.), Arnas Ašmena (3b kl.), Gražvydas Plaipa (3a kl.), Viktorija Grosheva (4a kl.), Tomas Zubavičius (4b kl.), Jokūbas Žutautas ( 5c kl.) dalyvavo Telšių „Atžalyno“ gimnazijoje asmeninėse „Auksinė šaškė Telšiai - 2019“ varžybose. Emilija Opulskytė iškovojo IV vietą ir medalį.Kovo 30 d. mūsų mokyklos komanda Emilija Opulskytė (4b kl.), Mindaugas Staškus (4b kl.), Arnas Ašmena (3b kl.), Gražvydas Plaipa (3a kl.) turėjo galimybę jėgas išmėginti respublikinėse šaškių varžybose Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje. Mokinius ruošė mokytojos Lina Čikeliovienė ir Dalia Tamošauskienė. Sveikiname mokinius ir dėkojame mokytojoms.

Comments are closed.