2018–2019 m.m.

2018-12-18 Seminaras mokyklos bendruomenei

2018 m. gruodžio 18 d. vyko psichologo Vaido Arvasevičiaus seminaras mokyklos bendruomenei „Vaikai ir aplinka. Mokyklos bendruomenės santykių ypatumai“. Lektorius susitiko ne tik su mokyklos darbuotojais, bet ir su mokiniais, jų tėvais. Iš tėvelių atsiliepimų: „Norime pasidžiaugti ir padėkoti mokyklai už pasikviestą puikų lektorių Vaidą Arvasevičių. Buvo tokių, kurie jį matė pirmą kartą - vyras, dukra, klasės tėveliai, - visi liko sužavėti ir maloniai nustebinti, nes buvo lengva klausyti ir nesudėtinga patarimus pritaikyti sau. Dukra taip pat liko patenkinta lektoriaus įžvalgomis, patarimais. Mums reikia tokių lektorių!!!”. Lektoriaus pravesti užsiėmimai buvo naudingi visai mokyklos bendruomenei.

Comments are closed.