2016-2017 m.m. pasiekimai

2017-02-28 Drąsūs, stiprūs, vikrūs

2017 m. vasario 28 d.  Pavasario pagrindinėje mokykloje vyko  Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninės varžybos, kuriose mūsų mokyklos 3–4 klasių mokinių komanda laimėjo II vietą. Mūsų vikrieji sportininkai: Mangirdas Stasys – 3c kl., Džiugas Antanavičius- Šmitas, Gediminas Balvočius, Benas Kaminskas, Gvidas Antanavičius, Solveiga Juciūtė, Akvilė Pocevičiūtė, Kamilė Lukošiūtė, Aiva Momgaudytė– 4a kl., Dangyras Vaičkus, Austėja Jokubavičiūtė, Justė Bielskytė, Ramunė Dulinskytė, Neirūnas Paulikas – 4b kl., Tautvydas Žiauga, Saulė Skabeikytė – 4c kl., Vilius Bertys, Vėjūnė Preimonaitė, Dominykas Zubavičius – 4d kl. Komandą varžyboms ruošė mokytojos Lina Čikeliovienė ir Rasa Daugėnienė. Sveikiname!