2016-2017 m.m. pasiekimai

2016-12-04 Kings anglų kalbos olimpiada

2016 m. gruodžio 4 d. mūsų mokykloje vyko tarptautinė Kings anglų kalbos olimpiada.  Joje dalyvavo: Adomas Margelis, Danielius Švažas, Matas Vaitalas (2b klasė), Karolis Kontutis, Kamilė Uščinaitė (3b klasė), Deimjanas Rubcovas (3d klasė), Rokas Stasiulis, Benas Kaminskas, Mangirdas Sakalauskas (4a klasė), Ilja Poležajev (5a klasė), Adrija Kiazimovaitė (5b klasė), Kamilė Gabalytė, Dovydas Bružas (5c klasė), Nedas Šarmanauskas, Gvidas Brilius (6c klasė), Kornelija Augustytė ( 7b klasė), Greta Grikštaitė, Vanesa Radžiūtė, Dija Butkevičiūtė, Julija Urtė Kerdivar (7c klasė), Samanta Stelmokaitė (7d klasė), Povilas Dapšys (8a klasė). Mokinius ruošė mokytojos: Neringa Surplienė, Edita Piilberg, Nijolė Lukauskienė, Olga Pileckienė, Daiva Valantė, Raimonda Stonkuvienė, Jolanta Slančiauskienė. Sveikiname olimpiados II vietos laimėtoją - 6c klasės mokinį Nedą  Šarmanauską. Dėkojame jo mokytojai Nijolei Lukauskienei. Gruodžio 10 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko olimpiados nugalėtojų apdovanojimų šventė.  Nedui  buvo įteiktas Kings diplomas ir dovanos.