2016-2017 m.m. pasiekimai

2016-10-30 KINGS

Spalio 30 dieną mūsų mokykloje vyko konkurso „KINGS.lt“ kvalifikacinis turas. Konkurse dalyvavo daugiau kaip 40 mokinių iš įvairių klasių. 2 klasių mokiniai, dalyvavę konkurse: J. Šiurkus, A. Margelis, D. Švažas, V. Grosheva, G. Balytė, A. Bušmaitė, R.Vaitkus. 3 klasės mokiniai: M.Kiesas, K.Uščinaitė, M.Stasys,K. Kontutis, D. Rubcovas. 4 klasės mokiniai: M. Čijunskas, B. Kaminskas, M. Sakalauskas, R. Stasiulis, J. Adomaitis, M. Baranauskas, N. Drungytė, A. Kerpauskas, E. Pučkoriūtė, F. Steponavičius, S. Tiurin, D. Trapkauskaitė, K.J onušas. 5 klasės mokiniai: I. Poležajev, A. Kiazimovaitė. 6 klasės mokiniai: E. Kesminaitė, K. Kesas, K. Keršis, R. Jonauskis, N. Šarmanauskas. 7 klasės mokiniai: S. Stelmokaitė, V. Ivinskytė, V. Redžiūtė, J. Kerdivar ir 8 klasės mokinys P. Dapšys. Visi mokiniai pateko į finalinį turą, kuris vyks gruodžio 4 dieną.