2016-2017 m.m. pasiekimai

2016-11-25 Erasmus +K2 projektas

Kalnėnų pagrindinė mokykla nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. pradėjo vykdyti  tarptautinį partnerysčių projektą „Inovatyvių mokymo(-si) priemonių  taikymas mokant anglų kalbos”, kuris yra finansuojamas Europos Sąjungos programos „Erasmus +K2.” Visa projekto veikla yra finansuojama  Europos Komisijos „Erasmus+“ programos.

Šio projekto partneriai: technikos vidurinė mokykla “Trajan Vuia” (Targu Jiu, Rumunija), Kandavos vidurinė mokykla (Latvija), Giuseppe Mazzini vidurinė mokykla (Marsala, Italija) ir ypatingai gabių mokinių ugdymo mokykla (Afyonkarahisar, Turkija).

Projektas vyks  2016 – 2018 m.

Projekto tikslas -  anglų kalbos ir IKT integracija į mokomuosius dalykus.

Projekto dalyviai susipažins su bendraamžiais  užsienio valstybėse,  bendraudami ir bendradarbiaudami gilins anglų kalbos  ir IKT žinias, domėsis mokyklų mokinių veiklomis ir edukacinėmis programomis. Projekto esmė –  IKT ir inovatyvių metodų ugdymo procese XXI a. taikymo reikšmė asmenybės ugdyme.