2016-2017 m.m. pasiekimai

2016-11-18 Informatikos konkursas „Bebras“

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Lapkričio 7-11 d. mokykloje vyko tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“.  Jame jėgas išbandė 427 mūsų mokyklos 3-10 klasių mokinių. Trečiokai ir ketvirtokai konkurse  dalyvavo pirmą kartą. Už aktyvų mokinių dalyvavimą konkurse mokykla dovanų gavo „Bebro“ žaidimo korteles. „Bebro“ žaidimo kortelės padės žaidžiant mokytis ir mokyti informacinių technologijų. Mokykloje mokinius konkursui rengė ir konkursą vykdė informacinių technologijų mokytojai Danutė Prokopčukienė, ir Mantas Stančikas. Mokiniai dalyvaudami tokiuose konkursuose gali ne tik pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus, bet ir sužinoti, kurią vietą užėmė tarp  kitų savivaldybės mokyklų mokinių.

Sveikiname sėkmingai konkurse dalyvavusius mokinius:

3 kl. Faustą Zibertą – savivaldybėje I vieta, Kornelijų Babariką - savivaldybėje VI vieta. Mokytoja Vilma Pecholdienė.

4 kl. Brigitą Muniūtę – savivaldybėje I vieta,  Norgailę Zubavičiūtę – savivaldybėje III vieta, Modestą Endrulį – savivaldybėje V vieta, Ramunę Dulinskytę – savivaldybėje V vieta, Gintarę Stanytę – savivaldybėje VII vieta, Dangyrą Vaičkų– savivaldybėje VIII vieta, Dainius Erkickis – savivaldybėje IX vieta, Dovydą Sasnovskį – savivaldybėje X vieta. Mokytoja Jolanta Budrienė.

5 kl. Mintarę Urnikytę – savivaldybėje III vieta, Veroniką Denisenko – savivaldybėje IV vieta, Faustą Daukšaitę – savivaldybėje V vieta, Gabrielių Čekį – savivaldybėje VI vieta, Orestą Stelmoką – savivaldybėje VII vieta, Gabiją Ščuskytę – savivaldybėje VIII vieta, Ugnę Sutkevičiūtę – savivaldybėje IX vieta, Eimantą Jankauską – savivaldybėje XII vieta, Gvidą Krikščiūną – savivaldybėje XII vieta.

6 kl. Beną Gross– savivaldybėje I vieta, Vakarę Sakalauskaitę – savivaldybėje II vieta, Nedą Šarmanauską– savivaldybėje III vieta, Salvijų Grigorjevą – savivaldybėje IV vieta, Matą Burnicką – savivaldybėje IV vieta, Vaivą Margelytę – savivaldybėje VI vieta, Henriką Bartasį – savivaldybėje VII vieta, Ugnę Tarasaitytę – savivaldybėje VII vieta, Pauliną Pocevičiūtę – savivaldybėje IX vieta, Gvidą Brilių – savivaldybėje X vieta, Ugnių Pocevičių – savivaldybėje X vieta.

7 kl. Luką Katarskį – šalyje 41 vieta, savivaldybėje I vieta, Pijų Mažulį – savivaldybėje II vieta, Emilį Kliobą – savivaldybėje III vieta, Gabrielę Abromavičiūtę – savivaldybėje IV vieta, Austėją Sungailaitę – savivaldybėje V vieta, Lauryną Raizgį – savivaldybėje VI vieta, Diją Butkevičiūtę – savivaldybėje VI vieta, Vanesą Radžiūtę – savivaldybėje VIII vieta, Gretą Grikštaitę – savivaldybėje XI vieta, Domantą Jokimčių – savivaldybėje X vieta, Gretą Špokauskaitę – savivaldybėje X vieta, Marių Vainauskį – savivaldybėje X vieta.

8 kl. Julių Jančauską – savivaldybėje III vieta, Danielių Gelčauską – savivaldybėje III vieta, Gintarę Narmontaitę – savivaldybėje III vieta, Aureliją Želvytę – savivaldybėje III vieta, Igną Pocių – savivaldybėje III vieta, Deividą Grinių – savivaldybėje VII vieta, Kęstą Rojų – savivaldybėje IX vieta, Vitaliją Jasytę – savivaldybėje X vieta.

9 kl. Gvidą Brazdauską – savivaldybėje III vieta, Gustavą Gabalį – savivaldybėje IV vieta, Mantą Geriką – savivaldybėje V vieta.

10 kl. Valentiną Borusą – savivaldybėje I vieta, Eveliną Perminaitę – savivaldybėje II vieta, Tautvydą Vilką – savivaldybėje V vieta.