Didįjį penktadienį 8d klasės mokiniai kartu su tikybos mokytoja Gražina Drąsutiene pakvietė Kalnėnų progimnazijos mokinius į susikaupimo valandėlę „Kryžiaus kelias. Šv. Velykų belaukiant“. Mintimis, jautriais ir prasmingais žodžiais sustojome ties kryžiumi, norėdami prisiminti Jėzaus meilę, per kurią mums dovanotas Prisikėlimo džiaugsmas. Simbolių kalba papasakotas Jėzaus nueitas kančios kelias, primintos vertybės, kurios ypač aktualios jaunam žmogui. Dievas yra Meilė ir per mus Jis dovanoja gyvenimą visiems sutiktiesiems kelyje.Direktorė Regina Arbatauskienė padėkojo už prasmingą susitikimą ir pasveikino progimnazijos mokinius, laimėjusius Telšių vyskupijos velykinių piešinių, skirtų velykiniams atvirukams, konkurse „Mirtį nugalėjęs, viešpatauja gyvybės Valdovas“. 5–6 klasių grupėje nugalėtojais tapo 5d kl. mokinė Beatričė Skirmantaitė ir 6c kl. mokinys Raigardas Laureckas, 7–8 kl. grupėje – 8d. kl. mokinė Goda Grikštaitė. Beatričės ir Godos piešiniai apdovanoti specialia nominacija „Populiariausias piešinys“. Didžiuojamės ir džiaugiamės savo kūrybingais mokiniais ir mokytoja Gražina D.!
6365 lankytojai aplankė iš viso 4 lankytojai aplankė šiandien