EDUKACIJA „KŪČIUKAI – TRADICIJA IR PATOBULINIMAI“Gruodžio 16 d. 4a klasės mokiniai (mokytoja Dalia Senkuvienė) ir 3c klasės mokiniai (mokytoja Dalia Tamošauskienė) vyko į Klaipėdos r. Radailius, kur vyko edukacija „Kūčiukai – tradicija ir patobulinimai“. Ši edukacija yra nuostabus potyris vaikams pažinti kūčiuką, ar kitaip vadinamą kleckučiais, prėskučiais, galkutėmis, kalėdukais, buldikais, pulkeliais, kukuliais, paršeliukais, šližikais. Vaikai susipažino su kūčiukų istorija, kodėl jie yra tokie svarbūs ir kodėl mes apie juos šnekame. Vėliau, po gražios įžangos, vaikai patys gamino skaniausius tradicinius kūčiukus, kepė ir valgė su aguonpieniu ir kisieliumi, ir dar įsidėjo lauktuvėms. Užsiėmimo metu buvo skatinama ir pagalba draugui – kam nesiseka, padėti ir kartu pasiekti norimą rezultatą. Edukacija kiekvieno vaiko širdelėje padėjo sukurti kalėdinę nuotaiką, o bendras susėdimas prie stalo priminė apie artėjančias gražiausias metų šventes.
5963 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien