Gruodžio 2-ąją progimnazijoje įžiebta tradicinė šv. Kalėdų eglutė. Progimnazijos bendruomenę sveikino direktorė Regina Arbatauskienė, mokinių prezidentė Saulė Bakytė, muzikinę kompoziciją dovanojo 1–8 kl. mokinių ansamblis (mokytojos Daina Petrikienė, Roma Skirmontienė) ir 5–8 kl. mokinių „Šokio menas“ būrelis (mokytoja Vilma Slivskienė), eglutes puošė Mokinių atstovybės nariai ir aptarnaujančio personalo darbuotojai, karpinius dovanojo būrelio „Popieriaus plastika“ nariai ir technologijų mokytojai (Tatjana Damulienė, Kęstutis Mackevičius), progimnazijos fojė originalią kompoziciją sukūrė 5–6 kl. mokiniai ir technologijų mokytojai (Jadvyga Martinkienė, Stasys Pauliukas). Dėkojame už dar vieną kartu sukurtą stebuklą!
5967 lankytojai aplankė iš viso 6 lankytojai aplankė šiandien