Advento metas skirtas laukti, budėti, ilgėtis, tikėti, viltis, mylėti, įsiklausyti, išgirsti, pastebėti, suprasti, džiaugtis, priimti, atleisti, paguosti...Progimnazijoje gyvuoja graži tradicija: nupinti advento vainiką per integruotą tikybos ir technologijų pamoką ir padovanoti mokyklos bendruomenei. Šiais metais vainiką pynė 8a klasės mokiniai kartu su tikybos mokytojais Gražina Drąsutiene ir Klemensu Jaraminu bei technologijų mokytoja Tatjana Damuliene.Tradiciškai, susirinkę draugėn, uždegėme pirmąją advento žvakę. Nuoširdi, jautri Simono iš 5c kl. (mokytoja Roma Skirmontienė ) atlikta giesmelė visus užbūrė ir nuteikė ramiam susibūrimui. Šilti skaitovų žodžiai priminė advento prasmę, simbolius, o mažųjų pirmokėlių eilės pripildė širdis laukimo džiaugsmo. Progimnazijos kapelionas K. Jaraminas papasakojo advento vainiko istoriją ir palinkėjo visiems bendrystės. Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė, linkėdama šilumos kasdienėje būtyje, padėkojo vaikams ir uždegė pirmąją advento žvakę.Palaiminto laukimo!
6399 lankytojai aplankė iš viso 3 lankytojai aplankė šiandien