2022–2023 m. m. pasiekimai

Balandžio 20 dieną į Mažeikių švietimo centre vykusią rajoninę 5–7 klasių mokinių dailės olimpiadą tema „Žaidžiame ir kuriame“ sugužėjo apie 60 mokinių. Džiaugiamės savo jaunaisiais Kalnėnų progimnazijos mokiniais, dalyvavusiais olimpiadoje ir laimėjusiais prizines vietas bei nominaciją už kūrybiškumą, ir dailės mokytoja Raminta Lupeikiene. Dėkojame Austėjai Kučkaitei (7a kl.), Liucijai Petkevičiūtei (7b kl.), Klaudijai Pleinytei (6c kl.), Evai Gulbinaitei (5a kl.), atstovavusioms mūsų mokyklai ir sukūrusioms originalius piešinius. Sveikiname prizininkes Adrianą Milytę (5c kl.) ir Anną Suzdalevą (5a kl.), užėmusias II vietas, Katriną Škutovaitę (6a kl.) – III vietą, Smiltę Švažaitę (7d kl.), gavusią nominaciją už kūrybiškumą. Sveikiname laimėtojus, dalyvius ir mokytoją!
4128 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien