2022–2023 m. m. pasiekimai

Balandžio 7 dieną Plungės „Saulės“ gimnazijoje vyko respublikinis konkursas „STEAM pavasaris“, kuriame dalyvavo Kalnėnų progimnazijos aštuntokai.Kalnėniškiai sugrįžo su laimėjimais: Danielius Švažas (8b kl.) – III vieta (8 kl. grupėje), Adomas Margelis (8b kl.), Goda Grikštaitė (8d kl.) ir Goda Mockutė (8a kl.) – padėkos raštai.Konkursas šiemet sulaukė didžiulio susidomėjimo ir norą jame dalyvauti pareiškė net 21 komanda iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mokiniai atliko integruotas teorines ir praktines veiklas iš gamtos mokslų, matematikos, technologijų, menų. Pasak aštuntokų, naujos patirtys ir pažintys suteikė daug smagaus pažinimo džiaugsmo bei pažadino susidomėjimą STEAM mokslais.Mokinius konkursui subūrė chemijos mokytoja Snieguolė Vitkevičienė.
3896 lankytojai aplankė iš viso 8 lankytojai aplankė šiandien