2022–2023 m. m. pasiekimai

Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje organizuotas 1–4 klasių mokinių virtualus kūrybinių darbų konkursas „Velykų margutis“. Konkurso idėjos autorė – pradinių klasių mokytoja Žaneta Norvilaitė.Iš viso konkursui pateikta 71 mokinio darbas iš keturių Mažeikių rajono mokyklų: Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos, Mažeikių „Žiburėlio“ pradinės mokyklos, Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos ir Mažeikių Kalnėnų progimnazijos, kurioms atstovavo šešiolika mokytojų.1–2 klasių grupės nugalėtojai: I vieta – Santa Žirinaitė (2b kl.), Mažeikių „Vyturio“ pradinė mokykla (mokytoja Rasa Virketytė); II vieta – Barbora Stirblytė (1b kl.), Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla (mokytoja Gražina Lukoševičienė);III vieta – Radvilas Banevičius (2a kl.), Mažeikių Kalnėnų progimnazija (mokytoja Lina Čikeliovienė).3–4 klasių grupės nugalėtojai: I vieta – Žemyna Kavoliukaitė (4b kl.), Mažeikių Kalnėnų progimnazija (mokytoja Dalia Šiaulienė); II vieta – Saulė Burinksytė (4a kl.), Mažeikių „Vyturio“ pradinė mokykla (mokytoja Rasa Virketytė);III vieta – Ugnė Urbonaitė (4b kl.), Mažeikių „Žiburėlio“ pradinė mokykla (mokytoja Vilija Viršilienė).Įteiktos trys nominacijos:Už kruopštumą – Evelinai Jusiūtei (3c kl.), Mažeikių Kalnėnų progimnazija (mokytoja Dalia Tamošauskienė);Tautiškiausias margutis – Marijai Socenko (4b kl.), Mažeikių „Žiburėlio“ pradinė mokykla (mokytoja Vilija Viršilienė);Už medžiagų įvairovę – Eivydei Paulauskaitei (2c kl.), Mažeikių Kalnėnų progimnazija (mokytoja Lina Čikeliovienė).Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame mokytojams už iniciatyvą!
3886 lankytojai aplankė iš viso 8 lankytojai aplankė šiandien