2022–2023 m. m. pasiekimai

MATEMATIKOS OLIMPIADAJau prasidėjo atrankos į 2023-ųjų metų matematikos olimpiados rajono etapą. Dalijamės matematikos olimpiados mokyklos etapo rezultatais: 5 klasių grupės laimėtojai:I vieta – Mikas Sladkevičius (5a kl.) (mokytoja Ligita Dargienė), II vieta – Gabija Urbonaitė (5b kl.) (mokytoja Judita Galminienė), III vieta – Vytautas Dakanis (5c kl.) (mokytoja Ginta Vaizgielienė), IV vieta – Dovydas Tiškus (5b kl.) (mokytoja Judita Galminienė).6 klasių grupės laimėtojai:I vieta – Kamila Semezenko (6c kl.) (mokytoja Ilona Liutkutė-Žiaugienė), II vieta – Modestas Balsys (6b kl.) (mokytoja Ginta Vaizgielienė), III vieta – Klaudija Pleinytė (6c kl.) (mokytoja Ilona Liutkutė-Žiaugienė), Goda Klemanskytė (6d kl.), Gustė Zubavičiūtė (6d kl.) (mokytoja Judita Galminienė).7 klasių grupės laimėtojai:I vieta – Martynas Šaulys (7d kl.), II vieta – Adrijus Bulošas (7d kl.), II vieta – Nojus Vaišvilas (7c kl.) (mokytoja Judita Galminienė), III vieta – Arnas Žadeikis (7d kl.) (mokytoja Judita Galminienė).8 klasių grupės laimėtojai:I vieta – Danielius Švažas (8b kl.) (mokytoja Ginta Vaizgielienė), II vieta – Rusnė Poškutė (8a kl.) (mokytoja Ilona Liutkutė-Žiaugienė), III vieta – Gabija Vainauskė (8d kl.) (mokytoja Ginta Vaizgielienė), IV vieta – Ignas Jagminas (8a kl.) (mokytoja Ilona Liutkutė-Žiaugienė).Sveikiname laimėtojus, atstovausiančius Kalnėnų progimnazijai rajone, dalyvius ir mokytojas!
3890 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien