2022–2023 m. m. pasiekimai

Lapkričio 17, 22 ir 24 d. Kalnėnų progimnazijos 5–8 klasių mokiniai, besidomintys gamtos mokslais ir paskatinti chemijos mokytojos Snieguolės Vitkevičienės, susibūrė į komandą ir dalyvavo nacionalinėje viktorinoje „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“. Viktoriną organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius. Joje rungėsi net 63 mokinių komandos iš visos Lietuvos. Pirmajame viktorinos etape mokinių laukė užduotys, susijusios su žemės ekologinėmis problemomis, naudingomis iškasenomis, gyvūnijos ir augalijos pažinimu. Antrajame etape dalyviai atsakinėjo į klausimus apie orą, klimatą, jo kaita, kitus meteorologinius reiškinius bei biologinę įvairovę, aptinkamą danguje. Trečiajame viktorinos etape mokiniai gliaudė klausimus, susijusius su vandens savybėmis, Baltijos jūros tarša, ekologinėmis problemomis, mikroplastiku, greita mada.Mūsų komanda buvo viena iš jauniausiųjų, bet pavyko surinkti net 44 taškus (iš 75). Sveikiname ir didžiuojamės savo mokiniais ir mokytoja Snieguole!Kalnėnų progimnazijos mokinių komanda: Mikas Sladkevičius (5a), Mantvydas Kukanauza (6e), Adomas Margelis (8b), Augustė Klemenytė (6a), Tajus Gurevičius (6c), Rokas Grevys (6e), Anna Suzdaleva (5a), Domas Bubinas (5c), Ieva Urbonaitė (6a), Lėja Zakaraitė (6a), Nida Kavaliauskaitė (6a), Klaudija Pleinytė (6c), Kamila Semezenko (6c), Danielius Švažas (8b).
3888 lankytojai aplankė iš viso 10 lankytojai aplankė šiandien