2022–2023 m. m. pasiekimai

Kai kurių dalykų rezultatų reikia laukti ilgai. Taip nutiko šįkart. Neseniai gavome projekto „KINGS LYGA“ praėjusių mokslo metų rezultatus.2021–2022 m. m. vykusiame projekte „KINGS LYGA“ geriausius rezultatus parodė šeši Kalnėnų progimnazijos mokiniai. Jie apdovanoti bronziniais, sidabriniais, auksiniais medaliais: Adomui Šličiui (2b kl.) įteiktas anglų kalbos aukso medalis (mokytoja Edita Piilberg), Matui Petrauskui (2b kl.) – anglų kalbos sidabro medalis (mokytoja Jolanta Meirytė-Stugė), Justinui Pilviniui (3a kl.) – anglų kalbos aukso medalis (mokytoja Edita Piilberg), Paulinai Pusvaškytei (6a kl.) – anglų kalbos aukso medalis (mokytoja Olga Pileckienė), Martynui Šauliui (6d kl.) – matematikos aukso medalis (mokytoja Judita Galminienė). Arestui Kontrimui (6d kl.) įteikti net 3 medaliai: anglų kalbos sidabro medalis, lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos – bronzos medaliai (mokytojos Jolanta Slančiauskienė, Liudmila Andrijauskienė, Judita Galminienė). Sveikiname visus projekte „KINGS LYGA“ dalyvavusius mokinius ir dėkojame jų mokytojoms.
4148 lankytojai aplankė iš viso 5 lankytojai aplankė šiandien