2021–2022 m. m. pasiekimai

2022 metų pavasarį vyko edukacinių konkursų „Olympis – 2022 m. pavasario sesija“. Konkurse dalyvavo 35 mūsų progimnazijos 1–8 klasių mokiniai. Gauta 106 diplomai (I, II ir III laipsnių), 6 padėkos, 35 tušinukai, 32 pamokų tvarkaraščiai. Už aukščiausius rezultatus 13 mokinių iškovojo 15 medalių. Mūsų medalininkai: 1a klasės mokinė Adrija Palabinskaitė (mokytoja Lina Čikeliovienė), 1b klasės mokinė Paulina Visgirdaitė (mokytoja Larisa Rimiškienė), 1c klasės mokiniai Elana Birbalaitė, Liepa Šorytė ir Urtė Kleišytė (mokytoja Jūratė Lupeikienė), 2b klasės mokiniai Gabrielius Valantis ir Matas Petrauskas (mokytoja Zina Brazienė), 2c klasės mokiniai Deivydas Vilčinskis ir Simas Jokubavičius (mokytoja Dalia Tamošauskienė), 3c klasės mokiniai Ema Einorytė ir Kamilė Švažaitė (mokytoja Rasa Daugėnienė), 3d klasės mokiniai Rugilė Imlaitė ir Gabijus Zakaras (mokytoja Daiva Lukšaitė-Januškienė). Sveikiname!
3993 lankytojai aplankė iš viso 11 lankytojai aplankė šiandien