2021–2022 m. m. pasiekimai

Balandžio 14 d. Kalnėnų progimnazijoje vyko pradinių klasių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Aš myliu gamtą...“. Konkurse dalyvavo 38 pradinių klasių mokiniai. Laureatais tapo: 1a klasės mokinė Adrija Palabinskaitė (mokytoja Lina Čikeliovienė), 1d klasės mokinė Urtė Vidmantaitė (mokytoja Jolanta Budrienė), 2a klasės mokinė Viltė Kazlauskaitė (mokytoja Zita Savickienė), 2c klasės mokinė Liepa Alčauskaitė (mokytoja Dalia Tamošauskienė), 3a klasės mokinė Akvilė Jagminaitė (mokytoja Dalia Senkuvienė), 3c klasės mokinys Vilius Vitkauskas (mokytoja Rasa Daugėnienė), 4a klasės mokinė Anna Suzdaleva (mokytoja Dalia Stanienė), 4b klasės mokinė Viltė Jakovliovaitė (mokytoja Vida Daugėnienė), 4c klasės mokiniai Patricija Dargenytė ir Tautvydas Norkus (mokytoja Nida Gudavičienė). Konkursą-parodą „Aš myliu gamtą...“ organizavo mokytoja Nida Gudavičienė.
4002 lankytojai aplankė iš viso 4 lankytojai aplankė šiandien