2021–2022 m. m. pasiekimai

Klaipėdos universitete vyko Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti. Patekę į geriausiųjų savo klasių grupėse rajoninio olimpiados etapo trejetukus Kalnėnų progimnazijai atstovavo net 4 mokiniai: Klaudija Pleinytė (5c kl., rajoniniame etape I vieta, universiteto etape VII vieta, mokytoja Inesa Durčaitė), Martynas Šaulys (6d kl., rajoniniame etape II vieta, universiteto etape VIII vieta, mokytoja Judita Galminienė), Haroldas Pagojus (8a kl., rajoniniame etape I vieta, universiteto etape IX vieta, mokytoja Inesa Durčaitė), Gytis Burnickas (8a kl., rajoniniame etape II vieta, universiteto etape pateko į penkioliktuką, mokytoja Inesa Durčaitė).Sveikiname mokinius ir mokytojas!
4244 lankytojai aplankė iš viso 3 lankytojai aplankė šiandien